Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GRandMaster6

    csendes tag

    válasz VikMorroHun #64976 üzenetére

    Nekem a 111 ládás dologhoz semmi közöm. Irták a fiuk hogy surgősen jöjjek forumot lovasni, mert ucilék lebuktak hogy jópár más embert is baszogatnak, ugy mint engem anno.

    #64970
    Ebben mivolt a toborzás? Nem klántársakkal játszok, hanem egy összeszokott nagy csapattal, max sessionba tudok toborozni. Nincs annyi esze annak aki invel? konkrétan ezt most egy vezetőre mondtad, aki általában nyugtassa lefelé az embereket amikor cirkusz van, de mind1, neveket nem mondok, ne basztassák miattam. ugyse megyek a sessionotokba, és nem azért mert megtiltották, nincs is nyomrom pár emberhez. az hogy mindenki előtt leirom amit gondolok, nem gyerekes szerintem. akinek vannak cimezve, szintén elmond engem mindennek, csak olyankor amikor ti nem látjátok, utánnamjönnek és adják ki magukból más magyarok előtt direkt. ha ph sessionba betévedek, jon a szöveg hogy tünjek el, sunyiba meg tudnak jönni utánnam baszogatni. akkor most mivan?! ja igen, én vagyok a kretén :F amugy meg ne te mond már meg hogy kinek ki legyen a barátja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák