Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Wi-Fi_

    újonc

    Sziasztok!

    Én uclin keresztül ismertem meg a Proharveres GTA Online crewt, és állíthatom hogy több tucat remek és aktív játékost ismerhettem meg. Játékon belül volt, hogy az autóikat robbantottam fel, volt, hogy megkérdezés nélkül öltem meg őket, csak hogy megkaphassam a vérdíjukat.

    Akkor még nem gondoltam, hogy közülük páran ezt magukra veszik.

    Ha a fentiekkel bárkinek is bántódást okoztam, ezúton szeretnék bocsánatot kérni.

    Ami a GrandMaster6 témát illeti, addig nem volt különösebb bajom az illetővel, amíg rám nem küldte a csaló barátját, aki nem csak egyetlen mesterlövész puskával leadott lövéssel robbantott fel engem repülővel együtt, hanem többször mögém teleportált.
    Sajnálatos módon az esetről nincs videofelvételem.
    Azon a napon, többek közt ettől ingerülté váltam, így később utánuk mentem és valóban a levegőbe küldtem kettő, az eladáshoz használt postakocsijukat.

    Az utóbb említett esemény nem vált ki belőlem semmiféle lelkiismeret-furdalást.

    Mivel nem mindennapos, hogy böngészem a fórumot, így külső szemlélőként annyi megjegyzésem lenne, hogy elég nevetséges, hogy a morális problémáitok több oldalt fed el, mint a szóban forgó videojáték kitárgyalása.

    Remélem a jövőben együtt játszunk még!

    Üdv,
    Wi-Fi

    Wi-Fi signals generally emit from your router in a doughnut shape. What a tasty thought.

Új hozzászólás Aktív témák