Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Na akkor szépen sorban.

    1. A játék

    Most érkezett el a pillanat, hogy a csalók teljesen ellehetetlenítik a játékot.
    Eddig nem volt ennyire durva a helyzet, de ma eddig akárhová csatlakoztam, valaki moddolt valamit, amivel szivathatja a többieket.
    Tegnap este óta hiába csinálok üreset, 2-3 percen belül betesz valakit. Ráadásul olyat, aki nem tiszta játékos.
    Ahol volt idegen, nem sikerült az eladás!!!

    2. A crew

    Ami most zajlik egy PH sessionben az kabaréba is rossz lenne.
    Lassan több idegen játszik velünk, mint ahányan mi vagyunk.
    Elhiszem, hogy mindenkinek van olyan barátja, akivel szívesen játszik, de akkor játsszon vele és ne velünk.
    Ne csak azért csatlakozzon hozzánk, hogy majd itt jól eltoljuk az ő gyárait - utána meg a haverok beleszarnak a mi eladásainkba.
    Ha valaki belép, akkor legyen a közösség tagja. Kezdheti azzal, hogy Gézukát meg a többieket eltávolítja a listájáról. Ha nem akarja, akkor hozzánk se akarjon csatlakozni.
    Úgy gondolom, hogy aki nem PH-s játsszon olyan barátjával, aki szintén nem közölünk való.
    Tudom, tudom nagyon normális gyerek és garanciát vállalsz érte, de ha a CREW nem PHHU menjen máshová!
    Most ott tartunk, hogy lassan nem lehet kicket nyomni senkire, mert valakinek a haverja. Honnan a kisállat-kereskedésből tudjam, hogy velünk van? Ott van a crew-tag? Nincs! Akkor tessék szépen tiplizni oda, ahol szívesen látnak.
    Ahogy olvasom a topikot, nem csak engem zavar ez a jelenség.

    Tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen megtartani egy session "tisztaságát", de legalább próbáljuk meg.
    Valamint kezdjük el megszűrni a crewt. Szerintem meg van a lehetőség, hogy szép lassan eltűnjenek az olyanok, akik nem vállalják PHHU tagot a nevük mellé.

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák