Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz CactuS #52283 üzenetére

    Pfu a toldozott-foltozott 4+2magos Phenom II 1055t :(

    Hozzácsaptak a Phenom 4 magjához még 2-öt oszt jóvanazúgy' kiáltással kidobták a piacra... szegény CPU meg a gyakorlatilag hozzá kapcsozott +2 maggal alig tudott mit kezdeni, mivel nem rendes bekötést kaptak...

    A 7700K CPU-d problémáját pár ezresből meg lehet oldani delid keretén belül, vagy te magad alulfeszeléssel megnézheted mire jutsz ;)

    Amúgy is rendes hűtőt kellene a CPU-ra tenni, de hát úgy látszik és te sem és én sem léptük meg ezt a részt és csúcs teljesítményű procira játék hűtőt raktunk :DDD ;] aztán így jártunk :P bár én 4400Mhz mellett 1.15v-on hajtom a 4790K-t és nincs melegedési problémám még játék és videó render közben sem... pedig most már az IGP is dolgozik benne keményen :DDD

    Mivel a GTA csúcs kategóriás alkatrészeket is meg tud dolgoztatni így az alsóbb szinten lévő hardverrel rendelkezőket érheti meglepetés széttelepített Windows-zal és a háttérben futó n+1 mennyiségű programmal a gépükön :)) Továbbá 2008 óta tudom én is, hogy a GTA jó ha egy saját meghajtón van amiről fut és az OS is külön meghajtón van.

    Ez van. Modern játék(ok) adott szintű hardver és szoftver igénnyel.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák