Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syklas

    tag

    Sziasztok.. a játékban én vagyok YupiterPlay..!
    Én vagyok az a gonosz bácsi aki ma megtámadott egy másik PH crew-es kollégát.. az ominózus eset egy teljesen teli public szerveren esett meg ahol híre sem volt másik PH-snak.. mint utóbb kiderül mégis csak volt egy..! :B
    Mind tudjuk hogy ma jött ki a katonai DLC.. és tele a szerverek mindenféle harcjárművekkel. Én pedig mára pont ezért egy kis tankozást terveztem a bunkerek körül.. hogy vigyek egy kis izgalmat a bunkerlakók életébe.
    És igen.. pont belefutottam egy PH-s kollégába.. és megtörtént eset.
    És itt bevallom hogy ebben az esetben Bocsánatot sem kértem.. amit mindig szoktam ha véletlen ilyen történne. Mert ahogy megláttam hogy a kolléga olyan választékos szóhasználattal tud osztani amibe még egy kocsis is belepirulna.. így inkább csak tovább álltam csendben mikor észrevettem hogy PH-s. és nincs is itt kérem ezzel probléma.. De..
    Egy ilyen nagy múltú megbecsült csapattól mint a PH Crew.. azért a Kick-elömtől egy 2 mondatos indoklást elvártam volna SC-n keresztül privát üzenetben. És mondjuk Kick előtt még legalább 2-3 PH-s pozitív megerősítését.. hogy mehet a Kick a gonosz PH ellenes Yupiternek..! :U
    Mint pl hacsek igenlését el is fogadtam volna mert öt már vagy kétszer megöltem egy public szerveren.. és tőle azonnal elnézést is kértem miután észrevettem. Nem is jött ettől hacsek zavarba mert tudja publicon hogy megy ez.. és ott őt sem kell félteni..! :K
    De a részemről nincs semmi rossz érzés.. PH Crew tagság nélkül is van élet a GTA-ban.. csak az eljárás ilyen hirtelen menete hozott zavarba kicsit. Hogy valaki ( akinek a vulgáris ( bár betudom annak biztos csak stresszes napja lehetett a játékos társunknak) stílusától én elszégyelltem magamat) azt mondja hogy... és már Kick..!

    Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

Új hozzászólás Aktív témák