Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szTotyy #49477 üzenetére

    Ez egy elég komplex probléma. Egyrészt azt hallottam, ha nem ilyen p2p alapon mennének a dolgok és nem playerek host-olnák a session-öket, akkor sokkal könnyebben megoldható lenne. Valószínűleg így is, de jogi akadályokba ütközhetnek. Pl. ha valami rá akar mászni a GTA-ból, hogy átnézze, hogy nincs-e másik program (a cheat modul), ami működik, akkor egyből menne a hiszti, hogy a GTA kémkedik, meg adatot gyűjt illegálisan a gépről. Aztán gondolom, ami lehetőség ezeken meg még az egyéb akadályokon kívül - amiket én sem tudok (lehet ezeket sem jól) - marad, az ennyit tesz lehetővé. Amúgy meg nem hülyék azok sem, akik a cheateket csinálják. Ez most olyan, mikor azt mondják, hogy a dizájner drogokat mirét nem tiltják be, biztos meg lehetne oldani. Ja, csak hogy ha hétről hétre változik az összetevője? Akkor max nagy puskával lehetne rá lőni, de akkor meg lenne bőven járulékos veszteség is, na és akkor abból milyen hiszti lenne.

    Nem védem én a RS-t, mert ettől függetlenül szerintem sokkal több energiát kéne ebbe fektetnie, de a téma nem olyan egyszerű azért, hogy most az elsős informatikus összedob egy script-et C++ -ban és meg is lehetne oldani minden problémát.
    Ki tudja, lehet már a GTA6-ot csináják és szarnak erre, oda koncentrálják az energiákat.

Új hozzászólás Aktív témák