Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz CactuS #47722 üzenetére

    Nem.volt win ujrarakas. Csak a tap a videokartya es annak drivere valtozott azon kivul minden tokugyanaz mint elotte amikor semmi gond nem volt de ezek szerintem nem jelenthetnek problemat foleg ugy hogy semmi masik jatekba nem jelentkezik ilyesmi es itt is ha bentvagyok akkor utanna no problem.
    Olyan mintha elsore nem fogadna a social club az (automatikus) bejelentkezesem de mar el nem tudom kepzelni hogy mitol lehet. Tuzfal egyszer sem engedne be ha az lenne a gond szerintem az is lehuzhato mint problemaforras. Netem sem valtozott, instabilabbnak sem erzem el nem tudom kepzelni mi lehet a gond de bosszanto dolog:(

    Cactus: Finomitani kene meg azon a kepen kozeprol azt a csajt is ki kene photoshopolni nem illik oda:))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák