Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Segal #46396 üzenetére

    Gyönyörű pár, valentin napi kiadás? ;]

    Én azt szeretem a GTA-ban, hogy sosem tudod, hogy mi fog veled történni aznap, és mégis mindig lesz valami érdekes. Ma reggel volt egy fél órám játszani. Gondoltam viszek egy adag supply-t a kokóba meg a hamis pénzbe. Aztán a maradék időben kéne még valami pvp. Épp azon gondolkoztam, hogy hogy kéne elkezdeni, mert azért orvul legyilkolgatni random embereket annyira én sem szeretek. De persze megtalált az alkalom. Épp az Ammu nation-ben vásárolgattam, amikor berontott valaki nagy bőszen. Láttam rajta, hogy nem baráti a szándék, csak hát ott bent nem tud rám lőni. Kiszaladtam elsőnek és kaptam is elő az assault shotgunt (közelről verhetetlen). Ahogy kijött ő is, tüzet nyitottam, majd felrobbantunk mindketten, mert - gondolom - előtte telerakta a bejáratot sticky-vel.
    Na, mondom, most aláírtad a halálos ítéleted. 380-390 vmennyi volt a szintje. Shotaro-val száguldozott körbe és mészárolta a playereket. Kiálltam az útra a minigun-nal (basszus, a a fegyver annyira OP, imádom!), aztán ahogy közeledett, szépen lesöpörtem a motorról (Ahova mutatsz vele, ott halál van, nincs kérdés :D ). Utána mindig megkerestem hova spawnolt és ezt még vagy 3x megismételtem. egy-kétszer sikerült még neki is időben elereszteni egy rakétát vagy hasonlót, amivel engem is megölt, de szépen domináltam :D Végül inkább left-elt :D

Új hozzászólás Aktív témák