Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mike #44979 üzenetére

    Köszi. Rémlett, hogy valamikor az elején, de nem tudtam, mikor.

    Amúgy az Alta st. egy 24 emeletes épület, nem lehet a 42.-en. Van a 10-es és az 57-es apartmann, ahova költözni lehet. Nekem az utóbbi van. Kilátás szerintem egyikből sem túl szép, de én szeretem. Emelet szempontjából talán 1-2 emeletnyi különbség lehet az 57-es javára. Videón látszik annál a résznél, ahol kb. ugyanarra néz: 57 1:49 és 10 2:24.

    Vmikor tesómmal megnéztük úgy, hogy én bent álltam a lakásban, ő meg kívülről helivel az ablak elé repült. Az 57-es úgy nagyjából a 18-20. emelet környékén van.

    (#44996) freeknight
    Nekem az Arcadius center az irodám. Akkor vettem, amikor még le volt árazva karácsony előtt. Akkor csak 1 milla volt. Az olcsó maze bank-os asszem 500, szóval van az a szorzó 2x-es is. De nem érdekel, azt vettem, amelyik a legjobban tetszik, árat csak utána néztem. Ha tényleg arra mennék, hogy mindenből a legolcsóbb lenne, akkor igazán elvesztené az egész az értelmét. Csak munka lenne itt is. Legalább itt valósítsam már meg az álmaimat :DDD
    CEO kocsiraktárból is a legdrágábbat vettem. Még egy fillért nem hozott vissza, mert fel akarom tölteni kocsikkal, hogy cask top range-eket adjak el, ahogy itt mondták :D

Új hozzászólás Aktív témák