Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gyugyo79 #43910 üzenetére

    Nem emlékszem, hogy olyan sztorit meséltem volna, hogy az otthagyott cuccokat lőttem volna szét. De egyébként ez is benne van a pakliban. Mert aki elmegy mellette, annak ez ingyen pénz. Én is mielőtt indítok egy eladtást, jó alaposan szétnézek egy sessionben és kalkulálok azzal, hogy mi várható. Amikor elindul a meló és azt látom, hogy 3 gépet kéne vinni (legyen most szó drog kiszórásról) és egyedül vagyok az MC-ben, akkor beszalad a gombóc a torkomba. De tudom, hogy vállaltam a kockázatot, amikor egyedül elindítottam a dolgot, most már sietni kell és hiába k*rvaanyázom azt, aki esetleg szétlövi, mert tőle ez egy racionális viselkedés, pénzt kap érte. Inkább csak magamat szidhatom.

    (#43911) CactuS
    Igazad van, mások vagyunk, ahogy írtam is. Nekem akkor kikapcsolódás, ha izgalmas. A múltkor vittem a cuccot, postal szar, lassú teherautó. Jön felém a heli, ház mellé behúzódtam, kipattanok, homing launcher elő. Látom keres nagyon, bemértem és ki is szedtem. Utána látom elkezd felém jönni kocsival. Egy kanyar után kidobtam 3 sticky-t, lassan elindultam. Láttam, hogy jön felém nagy sebességgel. Ahogy fodrult be, berobbantottam, aztán padlógáz. Tovább már nem jött utánam, én meg kva jót röhögtem, és megvolt a móka.

Új hozzászólás Aktív témák