Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Kiskokó #42768 üzenetére

    Elsosorba valoban a penz motivalt masodsorba meg extra amit nyujt de a tegnapi eladasom utan amin 275k-t kerestem a segitsegetekkel egyertelmuve valt hogy egy masodik gyarba kell fektetnem a penzem. Igy meg is vettem a meth gyarat masodiknak a koko melle. Most kell majd lassan eldonteni hogy inkabb ezt a kettot upgredelgessem vagy majd egy harmadik. Ahogy elneztem az elso upgrade a koko gyarba annyit ad hogy 300k helyett 420 vagy 480 most meg nem mondom melohelyrol fer el. A masodik nyilvan a gyorsasagon javit annak tobb ertelmet latom mert az elsoval max ritkabban kell eladni de mivel igy veletek gyakorlatilag 0 a kockazat igy max kenyelmi opcio 1 milliaert... A biztonsag megint fontos lehet bar nekem meg nem volt razzaim de bosszanto lehet. Remelhetoleg a kovetkezo eladasnal mar jobban fog menni a banda behivasa. Addig is koszi a segitsegeket.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák