Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    Ha már ilyen sokan vagyunk mostanság... Nèhány ötlet, várom a véleményeteket.
    Félig meddig loptam Szabi gondolatát, meg tivább gondoltam. Mit szólnátok ilyen kis csapat èpítő esemèny/programhoz? Gyakorlatilag minden este sorba eladunk mindenkinek (néha töltünk) ami tök jó,mert sokan vagyunk van hangulat. De hogy kicsit monoton lesz. Szabinak hètfőn este volt egy ötlete hogy találkozzunk, gyüljünk össze, amiből nem lett semmi (ha jól olvastam)
    Alapjában ez egy sandbox játèk, millió lehetősèggel, lehetne kicsit közösen ökörködni a "kötelező" "napi rutin" eladásokon kívül. Gondolok akár arra, hogy egy MC -be begyülni valamikor, ès kötelèkbe kicsit motrozni. Vagy szervezni autós találkozót valahol. 10-20 ember odagyülne driftelgetni. Lehetne akár garázslátogatást szervezni a kezdő kollègák számára, megmutatni a gèpparkot. Vagy 2 csoportba CEO vipwork hajó vèdès-támadás. Többsègnek nem tètel az a 30k de jobb lenne, mint egy eladásnál 3 dolgozik 6 meg csak vár... ... Stb stb. Vèlemèny? (Sorry a hibákèrt, telórol...)

Új hozzászólás Aktív témák