Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz CactuS #42569 üzenetére

    Akkor bemutatkozok én is.
    hunsegal nicknévvel vagyok elérhető. Pár napja találtam rá az itteni fórumra (mármint a GTA V topicra nem a Prohardverére :D ) és akkor kiírtam a nevem meg hogy jelöljenek barátnak bátran. Szerencsémre hegyipapa1 meg is tette így ma megízlelhettem milyen is magyarokkal együtt lenni. Sajnos ma csak keveset tudtam fent lenni de így egyből teljesen más pozitív értelembe. Amúgy 138-as szintű vagyok, még nem tartoztam eddig egyik Crew-be sem de ez az első ahol el tudnám képzelni a belépést. Sajnos vendéglátós munkából kiindulva én főleg éjjeli bagoly vagyok online téren főleg esténként (22 után) vagyok általába 1-1,5 órát elérhető, a heti 1 változó szabadnapomon meg idő függvényébe hol délelőtt hol pedig délután . Az este a biztos akkor azért ha nem is minden nap de minden másnap egész biztos felnézek. Heist küldetéseket ismerem, missiokat ismerem. Ha ez számit akkor a storyt is végigjátszottam így maradt az online mint újdonság. Jelenleg épp gyárat próbálok venni amiről pár nappal ezelőttig azt sem tudtam hogy van a játékba... de itt felvilágosítottak mit hogy kell csinálni :DDD Utólag is köszönöm. A Club House már megvan már csak kb 600000GTA$ választ el az első (kokain)gyáramtól :((
    Mellette van 2 lakásom és ha jól emléxem 15 autóm, 1 motorom, helikopterem, motorcsónakom, repülőm és tankom.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák