Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz L-e-f-i-e #42147 üzenetére

    Szerintem a sorrend:
    1. Egy hely ahol tartod a kocsid (az eladásra valókat is)
    2. bulletproof helmet + heavy combat outfit
    3.Kuruma

    Igen vedd meg majd az RPG nagyon sokára van, a fegyver kezeléshez a skillt nagyon könnyen lehet növelni a Survival -el ami jó pénz és RP és akár egyedül lehet tolni őket viszont a helikopterekhez kell amiken ha tovább jutsz több lóvét kapsz.
    Én szólózni szoktam néha a könnyebeket és ha bekerülsz valaki hasonló mellé akkor meg egy kör 30 000 ...
    Amikor kicsi voltam nekem volt szerencsém bekerülni jó csapatokba vagy olyan mellé aki egyedül tolta így 3 körből megvolt az ára igaz a végét szinte az elejétől csak néztem :)

    A ház akció nehéz kérdés, szerintem elég sűrűn van. Aztán lehet hogy ez olyan, hogyha várod akkor sokára ha meg vettél házat másnap ...

    Igazából ahogy telik az idő egyre jobban jön a pénz lesz az a pont, hogy már nem számít egy ház ára.
    Jobban fog érdekelni, hogy pld. a Heist különböző helyszíneihez közel legyen stb. Kinézetre belülről sajnos nem egyediek ezért valamelyik típusból látsz egyet belülről ugyan olyan lesz a többi is ...

    Kis szinten a fentebb írt kocsikat lopva nagyon jól össze lehet szedni egy induló tőkét. Keres rá you tubon hol és hogyan jelenik meg. Privát szerveren is működik és ott nyugi van :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák