Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Aki bátor az tesztelheti, én ma néztem mert megint postakocsit kaptam és nem volt vele kedvem bénázni, szóval "simán" kiléptem nem szabályosan a játékból utána vissza, az árú ott volt a raktárba megint nyomtam egy eladást és ugye értelemszerűen mást adott járműnek és feladatnak. Szóval én ezt fogom csinálni ha kukás kocsit vagy posta kocsit ad be ...

    A legjobban a kokain éri meg nekem már beelőzte bevételbe a füvet úgy hogy 2-3 nappal később vettem a gyárat. Hozzáteszem a fű már kitermelte az árát ( Ha nem nézem a beletett órát ami alatt mással is kerestem volna ) Nemsokára a kokain is ...
    Érzésre nem kel sűrűbben alapanyagot szállítanom a kokainhoz (De 100 % még nem tudtam megfejteni mi alapján számolja el az alapanyagot de biztos nem mindig ugyan annyinak veszi ) szóval aki most vág bele és fontos a bevétel oldal is az mindenféle -képpen kokainba gondolkozzon még ha az alap épület drágább is kicsit a fejlesztése mindenek egyforma de az alap épület ár többletét nagyon gyorsan vissza hozza a bevétel többlet.

    (#41715) ProgenXL Biztos nincsenek specifikus eladások ?
    Én csak a kender kertészetnél kaptam, hogy üljek be egy füves mellé és ez miatt betépve szállítsam le az árút.
    Reménykedtem, hogy azért a többinél is lesz hasonló míg ilyen nem. Aztán persze vannak a sablon feladatok ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák