Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz prokxy #26000 üzenetére

    Üdv!
    Én ugyan még nem vettem részt ilyen futurisztikus utazásban, de tegnap azért ért egy kismeglepi. Belépek a multiba, ugye alapból a lakásomban találom magam. Ez tegnap is így volt, csak szemben találtam magam egy ismeretlen fazonnal, aki sétálgatott a lakásban. A neve nem volt kiírva. Na, mondom a magántulajdon az szent és sérthetetlen, megpróbáltam kilökdösni a lakásból, ami ugye nem egyszerű, mert se bunyózni, se fegyvert elővenni nem lehet. Néhányszor nekiszaladtam, mire felborult, és most jön a lényeg, kigyulladt és szépen elégett.
    A gond csak az lett, hogy a lakás is el kezdet égni. Akár merre mentem a lakásban, jött utánnam a tűz, még az emeletekre is, szóval fullra kiégett a lakás. ;]
    Sajna képet nem tudtam lőni, mert nem volt olyan monitorozó progi épp elindítva amivel lehetett volna, a PrintScreen meg valamiért nem működik, csak nagy feketeség látszik a vágólapon.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák