Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    Szép jó reggelt!

    Tegnap este a cseten nagyon ment a mókázás, megnéztem a térképet, voltak sokan a reptéren => cheater
    Akkor go a többiekhez! (Miért? Mert nem volt senki haver online, publichoz nem volt kedvem, amúgy is csak kocsikáztam a városban, meg a tapasztalat azt mutatja, h ilyenkor mindig van vmi érdekes)
    Odaértem, volt egy verda, amit már rég óta ki akartam próbálni, sikerült is, ez nagyon király, a duda meg, ááá, kész vagyok tőle!: D
    Kérdeztem tőle, hogy honnan, ez single player only, szóval nem tudtam sehogy magamévá tenni, viszont azt hallom, h jön vmi nagy állat, pont száll le egy qrvanagy repcsi:

    Amit el is tudtam utána vinni egy karikára, hát, ezzel sem fordulok meg egy focipálya felett!

    Miután leszálltam, egy rakat szénné égett hulla mindenhol:

    Kicsit odébb poroltóval verekedő csajok és tűzoltók:

    A hacker srác zenélt nekünk és egy srác mondta, h milyen szép a zene, erre a nyakábazúdított bazis sok zsákot: ;]

    Aztán lekért egy buszt és felmentünk vele kb. 6-an a "Mennyekbe" (ezt írta szó szerint, h oda megyünk):

    Este megjelentek az Alienek, az UFO után:

    Majd kis tűzijáték jelezte a party közelgő végét:

    Kirakta a hegy tetejére ezt az uszályt, tetejére rámpákat:

    Végül ez a panoráma fogadott, iszonyat szép az egész:

    Majd egy ejtőernyőzéssel zártuk a talit:

    Nagyon jó volt ez az egész, ebből is látszik, h nem minden csíter egyforma. :)
    Nekem ez az első GTA-m, nagyon sok lehetőség van benne, iszonyat tetszik! :C :D

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák