Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb_essex

    tag

    válasz #81556480 #19986 üzenetére

    Én is úgy látom, hogy a GTA5 esetén a fejlesztők bizonyos igények, egyszerűsítések felé fordultak.
    Azzal a korábbi véleménnyel is egyetértek (nem tudom ki írta) hogy a GTA4 remastered verziójának tűnik.
    Az én szomorúságom, hogy az onlájból kiölték a kreativítást, a free mód nagyszerűségét és kaptunk néhány ésszerűtlen korlátozást is. Pl. Bárban nem lehet verekedni, ugrálnii. Miért?
    .
    Mindezek ellenére nem bánom, hogy megvettem, nagyszerű játék, vizuális élmény, kis grafikai fejlődéssel az előzőhöz képest, viszont egy sokkal nagyobb bejárható világgal, amely elég részletesen kidolgozott, bár az npc-k elég sablonosak lettek.
    Pár nap után ráéreztem a város hangulatára. GTA4-nél ez a filling egyből meg volt. Ott soha egyetlen küldit sem csináltam meg, itt rá vagyok kényszerítve, ezáltal csökkent a GTA-s szabadságérzetem.

    (#19994) schawo : Sok igazság van abban amit írsz, de szerintem ez nem a konzolosok hibája, hanem a profitorientáltság direkt megnyilvánulása. Sok sikeres játékban láthatjuk ezt a folyamatot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák