Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    gta3-ba miután megcsináltad az újságkihórdós küldit a házadnál megjelent egy ujságkötet(nem emlékszem tán csak portlanden.bár sztem az összes mentési helyeden volt..de nem tudom...)
    vagy miután megcsináltad a korrupt zsernyáknak a küldit(nem tom h hívták már)akkor a péncélozott Hummer.

    a félkezű katonának ha megcsináltad a küldit jelent meg a tank és így tovább még van egy rakás bónusz ami egy küldetés után jelent meg.
    easter eggekhez kapcsolni, meg sokkal ötletesebb lenne a gyüjtögetős dolgot kapcsolni.
    de 25-50 is elég lenne.

    meg voltak benne rejtett küldik(rc és hasonló robbangatós küldetések)
    volt a gta3 a csörgő telefon ami szintén nem jelzett ki a térkép és vmi +az is adott ha véghez vitted.(Joey garázsa mellett a dog food vagy milyen gyárba)
    volt mentő,tűzoltó,rendőr gyűjtő import meg a zúzó.
    VC-be volt a busz küldi ami szintén egy végtelen, de annál élvezetesebb küldetés volt:)
    örjöngések:)
    VC-be szintén a fagyi küldetés:)

    sok ilyen nem kijelzett küldetés volt gta-kba ami néha ha nem voltál elég figyelmes lehet át is szaladtál rajtuk.

    de ugynanakkor sok ilyen ki nem használt ziccer is volt bennük dögivel.
    pl SA-ba kombájn küldetés is lehetett volna, minden adva volt(kombájn,farmok,)
    IV-be a kukás(1 küldi erejéig még benne is van aztán mért nem lehetett berakni nem tudom pedig de fun lett volna, vagy a busz szintén a VC-be felszáltak meg megált a busz itt meg nem...)
    fagyis is, nem értem mért..hisz csilinge.l,vc-be az is benne volt pedig semmi munka nem lenne szinte, kis dolog de összeségbe nagyot dobna....
    lopást se értem 4-be mennyivel fajább meg hiteles lenne mint a SA-ba....
    4-ből a szálítás meg hosszabb taxizás is kimaradt....
    golf küldiket is hiányolom minijáték formájába a 4-ből....

    én inkább ezeket hiányolom és ezek dobnának az egészen sokat...

Új hozzászólás Aktív témák