Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Sixkiller6 #19 üzenetére

    Cutscenék nincsenek, egy intro van, meg ha jól tudom egy outro is. De számomra így is hangulatos az egész.
    Még nem vittem végig a sztorit az első karimmal, közben útnak indítottam egy újabb karit. Itt nincs smart loot, mint a Diablo 3-ban, esik majd egy csomó cucc, ami jobb lesz másik karinak.
    Tudom ajánlani ezt a linket.
    Gyűjtő topic, az elején van mindenféle link a játékhoz, ami később hasznos lehet.
    Illetve itt vannak buildek is. Hasonlít a Diablofansra, bár ez kevésbé látványos.
    Az első karim ehhez hasonló (persze csak nagyjából, nincsenek ilyen cuccaim, Blademaster. 2 pengés, közelharcos.
    A második karim Pyromancer, 2 pisztolyos.
    De már elkezdtem egy petes buildet is.

    Mi értelme volt újrakezdenem a sztorit, pedig még az első karival be sem fejeztem? :)
    Egyrészt bizonyos összetevők és quest itemek kivételével mindent át tudsz adni másik karidnak (Shared stash megoldás). Másrészt rengeteg kombinációs lehetőség van (kaszt tekintetében, melyik kettőt választod, milyen skilleket, milyen fegyvereket). Lehet kísérletezgetni.
    Az itemeknek amúgy Leveljük van, szóval ha te Level 20-as vagy, Level 25-össel még nem tudsz mit kezdeni. Illetve tulajdonsághoz is kötöttek lehetnek pl.: psychic 125 pont kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák