Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    Nem tudom, egy karitatív dologba (BOINC) hogy kerül valódi pénz, de működik.
    Sok dologra nem tudom a választ, szenvedtem is napokon keresztül, amig megkaptam az első coinokat.
    A Gridcoin hivatalos oldala itt érhető el. Itt az úgynevezett whitelist olvasható, ami magyarul a támogatott BOINC projektek listája. Az oldalukon található videó hasznos, de nekem vagy tízszer meg kellett néznem, mire be tudtam mindent állítani. Véleményem szerint én már jobban el tudom mondani, hogy kell beállítani a dolgokat. Aki egyáltalán nem járatos a coinok világában (Bitcoin), annak javasolt egy kis olvasgatás, hogy valamennyire megértse a coinok működését.
    Innen tudjátok letölteni a szükséges dolgokat.
    A Gridcoin Research könyvtára tetszés szerint futtatható bárhonnan. A Gridcoin Blockchain könyvtárát a "c:\Users\<username>\AppData\Roaming\" könyvtárba kell kitömöríteni.
    Igazából két dologra kell odafigyelni. Az egyik az, hogy a Gridcoin Research (valójában ez a Gridcoin tárca) első futtatásakor kér email cím ugyanaz legyen, mint amivel az adott BOINC projektben regisztráltunk, a másik pedig az, hogy az adott BOINC projekten belül be kell lépni a "Gridcoin" csapatba (Team). Ha a két dolog közül valamelyik nem jó, akkor coint sem fognak küldeni a tárcánkba.
    Ha a fenti dolgokat jól csináltuk, akkor tárcának alul ki kell írnia, hogy milyen projektet futtatunk. Ha ezt kiírja, akkor tárca kommunikál a BOINC-kal.

    Azt sem tudom például, hogy ha több gépen fut a BOINC, akkor elég csak egy gépen futtatni a Gridcoin tárcátm, vagy az összes gépen kell. Azt sem tudom, hogy ha több gépen kell futtatni a Gridcoin tárcát, akkor lehet-e mindnek ugyanaz a coin fogadási címe, vagy mindegyikhez külön kellen generálni egy újat.

    Egyelőre ennyi, majd folytatom.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák