Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsibbant

    újonc

    Sziasztok!

    Megszűnt a régi picasaweb, legalábbis az eredeti formájában, amit én nagyon szerettem.

    Az új google photos nagyon szép, ha nézegetni kell, de nekem jelen pillanatban majdhogynem használhatatlan, vagy én vagyok rettenetesen béna, kérlek segítsetek!!

    1.) Régi picasában működött az albumok közötti áthelyezés.
    Itt nem találom, hanem először hozzá kell adni másik albumhoz, utána az eredeti albumból eltávolítani. Mivel nagyon sok képpel dolgozom, egyszerre, ha az első körben sikerül eggyel kevesebbet kijelölnöm, később vadászhatom, hogy mi honnan tűnt el.

    2.) Albumon belül húzással egyszerre csak egy képet tudok áthelyezni.
    Próbáltam mindent, ami eszembe jutott, de nem találom a megfejtést... Van, hogy 10-15 képet kell felhúznom az album felső harmadába, eddig ez (a picasában) volt 2 perc, most az előbb 20 percet szórakoztam, míg mindegyiknek megtaláltam a helyét.

    3.) Régi picasában lehetett a kép címében/leírásban keresni. Igaz, hogy favágó módszerrel (a böngésző Keresés menüpontjával), de profin és gyorsan működött. Most ez nincs, sokszor 2-300 képet kell végiglapozgatnom (a jobb oldalon megnyitott információs sávval, hogy lássam is), hogy megtaláljam, amit keresek.

    Jelen pillanatban ott tartunk, hogy 3 órát küzdöttem egy nem is túl nagy adag kép felöltésével és albumokba rendezésével, ami eddig max 15 perc volt... tud valaki segíteni?
    Igen hálásan köszönöm!!

Új hozzászólás Aktív témák