Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz yolan #93 üzenetére

    Hát jelenleg itt Magyarországon kb. tényleg csak egy kütyü még jelenleg mert semmi olyat nem tud ami pld. eddig ne ment volna alapból a TV-n nélküle is legalábbis nálam. De szerintem aki itthon ilyet vesz annál is :) Én is csak néha megnézem mi változott és várom mit hoznak ki belőle.
    YT-> eddig is át tudtam küldni bármiről ráadásul ugyan úgy TV átkapcsol és a YT app lejátssza amit rá küldtem.
    Böngésző (Ha nem akarom HDMI-n összedugni) -> Miracast / WiDi (Kisebb késés jobb minőségű kép)
    Video, Kép, Zene -> DLNA sokkal nagyobb formátum támogatással és kényelemmel gépről akár jobb klikk és lejátszás a TV-n ...

    Ami kb egyedi és nincs rá hasonlóan kényelmes megoldás az a google zene. De persze van más alternatíva .

    Szerintem kb. csak olyannak van értelme megvenni aki szereti az ilyen kütyüket és nem számít az ára és akkor is csak is eBay vagy kinti ismerős mert az itthoni árak viccesek és ráadásul annyiért amennyiért adják már TV okosításra is sokkal hasznosabb eszközök vehetők.

Új hozzászólás Aktív témák