Új hozzászólás Aktív témák
-
x64
aktív tag
Hali!
Köszönöm a javaslatot! Sajnos ismerem a cikket és a hozzá kapcsolódó topicot is. Az összes beállítást lépésről-lépésre megtettem, mégsem sikerült megoldani a problémát. Próbáltam XP alatt és Win7 alatt is...
Sőt, egy informatikus havert is megkértem, hogy segítsen, de egy délutánnyi baszkódás után ő is feladta. Szerinte az adott filmek bitrátája nem szabványos (vagy vmi ilyesmi)... ezzel csak az a probléma, hogy másik haver új konfigján (Core 2 Duo proci, 250 GS kari) röhögve megy ugyanaz a videó.
Egyébként, ha egyszerre csak az LH4000-res LG TVm van rákötve HDMI-n, vagy a 2232BW Samu monitorom DVI-n akkor jobb a helyzet. Ha mindkettő egyidejűleg rajta van (a TV kiterjesztett asztalként) akkor még jobban szaggat.
Haver gépével a film akkor is szaggatás nélkül fut VLC playerben (mindenféle plusz kodek és beállítás nélkül, ugyanolyan Win7 alatt) ha közben ide-oda mozgatom az ablakot, amiben megy. Ha félig a monitorra, félig a TV-re húzom, akkor is. Na az én gépem az ilyen manőverekre sikítva tiltakozik... Amivel már eléggé tele van a hócipőm...Szóval köszi a tippet, tudom, hogy elvileg röhögve vinnie kéne a HD3850-nek, de mivel nem teszi, ezért asszem bővítek.
-
drlovi
aktív tag
Megtörtén a csere. Sajna itt sem lehet a feszt állítgatni.
A lap alapesteben 1,425V-t ad a procinak.(NB 1,45)Itt néztem egy prime-t. 3,4 Ghzen volt stabil.(1óra)
Ezután a PhenomMsrTweaker progival levettem a feszültséget 1,35 V-ra. (NB 1,35)
Igy alapfeszen @3,3 ghzen lett stabil igaz csak fél órát futott pime időhiány miatt.
Az elöző lapban. asrock 785G @3,4 ment.
-
mr_ricsi
veterán
"Athlon II 240 mellé melyik BIOS kell?"
F8C" ill.,hogy kell frissitenem"
FAT16-ra formázott pendrivera rámásolod a bios-fájlt, újraindítod a gépet, belépsz a biosba setupba, megnyomod az F8-at, kiválasztod a pendriveodat, és frissíted róla a biost. (Manual, 64. oldal, Q-flashről szóló rész)"A gondom hogy szürke CPU fesz tehát nem állítható."
A Gigabyte letiltotta a CPU-fesz állítását a biosban, ha Phenom-családba tartozó proci van a lapban. -
AtHoS
nagyúr
Úgy fogalmaznak, hogy mióta az F4 BIOS kijött a proci hőmérséklet nem korrekt.
Ebben benne van, hogy az F5 sem jelzi rendben a hőmérsékletet. Nekem F2, F4a, F5 BIOS verzióval is közel ugyanazokat a hőmérsékleteket mutatta. Természetesen csak az emlékeimre hagyatkozom, mert fel nem írtam
-
gg72
veterán
Codec-probléma sztem nem lehet, mivel a másik, inteles gépen ugyanolyan szoftveres környezet van. Media Player Classic-kal valamivel jobb a helyzet, de azzal sem tökéletes a lejátszás. Amúgy nem mindegyik HD-s anyagnál mutatkozik a hiba, leginkább csak a teljes ill. nagyobb képarányú szélesvásznú anyagoknál (1.85:1), ahol nem olyan nagy a látható kép (2.35:1), ott nincs akadozás.
-
Fel
addikt
Üdv a klubban
Bootoláskor (illetve nem is boot, hanem postoláskor) nekem is ad ki vmilyen hangokat, de sztem nem zavaró...(3 halk kattanásszerűség). Tenni nem tudsz ellene.
A PC Healt status menuben megadhatod, h hogyan szabályozza a lap a hűtő forszámát.
Először is CPU Smart Fan Control: Enabled/Disabled (Ha kikapcsolod max fordszámon pörgeti a ventit)
CPU smart fan mode: Atuo/Voltage/PWM Ha auto akkor maga választ módot, az alapján, h milyen a venti csatlkozója (3 v 4 tűs)
3 tűs ventikhez a voltage
4 tűs ventikhez a PWM szabályozást választja.
(Mindezt megteheted magad is, a másik két opcióval)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- E-roller topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Autós topik
- Fujifilm X
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Azonnali fotós kérdések órája
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- Honor 400 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- Eredeti Windows 10 / 11 Pro aktiválókulcs AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest