Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz buci #22 üzenetére

    Itthon laptopom van, szigorúan nem ProE-zok rajta. Nálam még elkülönül a meló és az otthon.
    Munkahelyen Acer Al1912-es van, teljesen alap, fapados monitor, de erre tökéletesen megfelel. Sokkal jobb, mint a korábbi Iiyama CRT-m. Igaz, egy jobb VGA is kellene mögé...

    Én ilyen fotorealisztikus, meg mindenféle árnyalt csillogó-villogó színekkel, hatásokkal nem foglalkoztam. Ilyesmire egyébként nem biztos, hogy a ProE a legjobb. A ProE eredetileg Unix alá lett fejlesztve, ez látszik is a megjelenésén, eléggé fapados, egyszerű a kinézete, semmi csicsa, mint az ''üveggyöngy'' többi rendszernél. Látvány-dolgokra lehet, hogy a PTC ProDesktop nevű alkalmazása jobb, úgy tudom, bútortervezők is használják. Meg aztán ilyesmire a 3DsMax, meg hasonló programok jobbak, de ez már nem asztalom, nem okoskodom bele.
    Külön tetszik a Solid Edge honlapján látható ''Windows ereje'' felirat. :DD

    Jól gondolod, a forgalmazók által kínált oktatás miatt nincs hozzá sok irodalom.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák