Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Sirandrish #50 üzenetére

    Erősen épít a játék a felfedezésre... és van is mit felfedezni, mert a világ óriási! :Y A durva az, hogy kb adventure rank 20-ig csak a prológust csinálod és utána kezd átmenni a story egy vagányabb szintre. Utána többször is az Archon questeket adventure level-hez köti, amit jó pár óra lesz kifarmolni.


    Tatyla
    Én ugyan nem bétáztam, de itt van pár tipp ami az eszembe jut:
    1. Ne használj exploration alatt kaját gyógyításra, mert a nyersanyagok nagyon értékesek és sok idő összeszedni őket! Inkább teleportálj vissza a legközelebbi Statue of the Seven-hez és ott gyógyítsd fel a csapatot 100%-ra.
    2. Három, de inkább 4 csillag alatti tárgyakat ne nagyon fejlessz, mert attól függ milyen magasra tudsz valamit kimaxolni, hogy hány csillagos. Pl az egy csillagot lvl 4-ig, míg az öt csillagos már lvl 20-ig tudod enhance-olni.
    3. Monstadtban a házak falán mindig gyűjtsd be a Philanemo gombákat, mert ha patch 1.1 előtt eléred az adventure rank 20-at, akkor kelleni fog Barbara Ascension-jéhez és ez bazi lassan respawn-oló material. Valós időben 2-3 nap!
    4. Fedezz fel! Pucolj ki camp-okat, oldj meg elemental puzzle-öket, gyűjtsd az Anemoculosokat és a Geoculusokat, kövesd a Seelieket. Mindemellett ha találsz egy anemo/geoculust azt mindig jelöld meg a térképen és később könnyebben találod meg hogy melyek hiányoznak még. Plusz a minimap is jelzi a meg nem talált oculusokat egy 4 ágú csillaggal!
    5. Már írtam korábban is, de ha summonolsz akkor azt mindig a 10 db wish-el csináld, mert ilyenkor garantáltan kapsz egy 4 csillagos karit/tárgyat! A primogem-eket pedig csak arra gyűjtsd és költsd! 1400-1600 közötti mennyiség kell 10 fate vásárlásához. Ehhez kell egy jó pár óra mire kiszeded, de nem gáz én free to playben már 4x tízet tudtam idézni és ilyenkor mindig ad egy karit!
    6. Fejleszd az adventure rankod! Minél gyorsabban éred el a adv rank 12-őt annyival könnyebb lesz a dolgod később. Ilyenkor nyílnak ki a daily-k amik egy tonna XP-t adnak 15 perc ráfordítással. Lvl 20-on pedig a Battle pass fog kinyílni, ami egy jó passzív material forrás.
    7. A játéknak van egy energia rendszere az original resin néven. Ezt a térkép jobb felső sarkában látod és 1-et 8 perc alatt tölt vissza ha elhasználod. Primogemekért újra is tudod tölteni napi hatszor, de én napi egynél többször nem ajánlom. Minden egyes refill 60-at tölt vissza. Ezeket a resineket aktivitásokhoz tudod felhasználni, amiket az Adventurer Handbook-od is jelöl és írja melyik task menyi resin-t igényel. Mindig legyen elköltve ez az energia valamilyen szinten, mert amíg bóklászol vagy afkolsz úgyis töltődik szépen magától. Egy nagyon hasznos tipp ehhez, hogy a Weekly Boss-okhoz 60 resin kell! Szóval ha tudod hogy egy event boss kint van valahol és nem győzted le, akkor ez legyen az első amire költesz.
    8. Ha főzöl, craftolsz akkor nézd meg hogy nincs-e karaktered aki az adott tevékenységhez tud valami bónuszt adni. Pl Lisa x% material visszatérít a craftolásból.
    9. A kedvenc karaktereidet fejleszd fel amennyire csak tudod, mert ahogy nő az adventurer lvl-ed úgy fog a world lvl-ed is, és ilyenkor erősebb lesz minden! Persze jobb, több lootot is kapsz.
    10. Használd a karaktereidet aktívan harc közben. Van két nagyon jó kombó már a kezdő karakterekkel is:
    - Amber babáját mindig dobd le ha lehet, mert eltereli az ellenfél figyelmét.
    - Kaeya ultija fentmarad ha karaktert váltasz.
    +1. Az Adventurers Guild-nél a nem használt karaktereket el tudod küldeni Exploration-ra, ahol a karakter pár óra alatt hoz valamit az általad kiválasztott anyagokból.

    Szerintem ezzel az összes fontos topic-ot lefedtem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák