Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busaf

    tag

    válasz kasa85 #16498 üzenetére

    Szerintem ha kb két hét alatt 156 E-ről 128 E-re esik valami, akkor az azért nem rossz dolog, ez nem egy-két ezer forint. Egyébként is jobb %-ban nézni az ilyesmit, akkor ez meg így kb. 20% esés.

    A grafikonoknak először az x és y tengelyeit szoktam megnézni, hogy mi a mérték (Ft, stb.) és milyen dimenzióban van (10, 100, 1000 / beosztás).

    Hozzászólásom kizárólag az új Piros kártya megjelenésétől bekövetkezett Zöld áresésre vonatkozott, Orbánékig nem mentem vissza (és egyébként elismerem, nem volt teljesen helytálló a megállapításom, mert az 580-as árát nem csökkentette egységesen minden gyártó, viszont egy-kettőnél valóban jelentős áresést láthatsz, amelynek kezdete kb. egybeesik az új Radeon színre lépésével.)

    "Addig az Ati +20% al többért adja kint a HD7970 kártyáját ami megállja a helyét ár/gyorsaság különbözetben."

    Ebben egyetértek.

    "Ott akkor lesz ár zuhanás ha jön a Kepler csúcs egymagosa."

    Ebben meg főleg egyetértek, de nem biztos, hogy örökké várni akar az ember, elvégre akkor az új HD utódját is megvárhatom.

    Egyébként az egyik legjobb vétel most egy használt HD 5970-es szerintem (ha szabad ilyet írni egy zöld topikba :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "A kézzelfogható világ - kisiklott a tudomány hálójából" - Alfred North Whitehead; A gondolkodás módozatai

Új hozzászólás Aktív témák