Hirdetés

Aktív témák

  • kapy

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy garanciális MSI RTX 2070 GAMING X kártyám, ami egy olyan kiskerhez szólt, ami ellen NAV végrehajtás indult és bezáratták. Névszerint az RBX, alias Navi Master Kft. Az MSI-nek Európában a legtöbb helyen úgy zajlik a garanciáztatása, hogy a kisker vissza küldi a nagynak az pedig küldi az RMA Centernek, az én helyzetemben a kisker kiesett és fogalmam sincs, hogy milyen nagyker forgalmazhatta ezt a kártyát az RBX-nek. Valakinek esetleg van valami ötlete?
    Az MSI Supportok közül írtam több email címre, 3 féle választ kaptam kb, mire kiderült, hogy mi is a procedúra. Először elküldtek a Magyarországi Albacomp Kft-hez, de ők csak komplett eszközök garanciáztatásával foglalkoznak és nem először küldenek hozzájuk tévesen embert ilyen panasszal. Végül a web ticket rendszerben válaszolták meg rendesen a problémámat, megadták a lengyelországi RMA center email címét, hogy írjak nekik a problémámmal, ha a kisker elutasítja a garanciáztatást. Írtam nekik másfél napja, azóta várom a választ, de ha a web ticket rendszerből indulok ki, akkor ez is lesz 3-5 munkanap. Megköszönném, ha valaki megosztaná velem a hasonló tapasztalatát.
    Gergő

Aktív témák