Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz wwenigma #857 üzenetére

    2. Nem, csak ugyanolyan. :) Az más kérdés, hogy legtöbb esetben egyszerűen érdemes elfogadni, ha ráfizetés nélkül jobbat és az egyébként fontos paraméterekben megegyezőt/jobbat ad (pl. ha Lightscribe-os volt az író, legyen az új is olyan), én is elismerem, hogy józan ésszel mondjuk DVD írónál meg vinyónál nem lehet hátránya ebből, de az is tény, hogy ha szívózni akar a vevő, és elmegy a bíróságra, meg fogják neki ítélni a teljes vételára kifizetését...

    Meg hát ugye ne felejtsük el azokat az eseteket, amikor a kereskedő áll úgy hozzá, hogy hát tuti nem tudok olyat adni, mert már nem forgalmazunk ilyet, de majd keresünk valamilyet - ja, igen, vételárban persze olcsóbbat :Y . Konkrét saját esetem volt, és mp3 lejátszónál azért ez mondhatjuk úgy, kiszúrás, hiszen én kifejezetten azt a típusú cd-s mp3-ban csúcs lejátszót akartam, azért vettem meg anno, mert különleges fajta volt, nagyon jó hangminőséggel, és más típusú még talán jöhetett volna, de más márka semmiképp. Plusz korábbi hbáknál kértem, hogy amíg van, cseréljék ki egy ugyanolyanra, de nem, javítgatták csak. Még abba sem mentek bele, hogy az eredeti árnál kb. 10-15%-kal olcsóbb hangfalszettre levásároljam, viszont az arcomba hazudtak dolgokról. Szóval ehh, nehéz, ha rossz üzletet választ az ember, talán jó is, hogy felszámolják őket. Bár az új cég sem hiszem, hogy korrektebb lenne...

    3. Nem, lásd fenti eset. Olyan céggel, akik olyan tudatlanok, hogy le is írják, hogy jogszabályellenesen járnak el, plusz pofátlanok és bizonyíthatóan a szemembe hazudnak, azokkal én mondhatni ''csak az ügyvédemen keresztül'' érintkezem tovább, de terméket tőlük nem akarok soha többé...

    mod: Nehéz kérdés, ez olyan ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes, kiskertől függ...

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák