Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Ariadne #846 üzenetére

    edigital :DDD
    Tény, hogy náluk furcsán megy a garancia ügyintézése.
    Most fényképezőt keresgélek, szintén van az edigitnél a kiszemelt típus, 76.900.- huf jelenleg akcijósan, a földalatti boltban 104.900.-, a mediában 120.900.- huf.
    Én 75.000.- huf-ra kaptam ajánlatot egy 4. cégtől, aki egyből azzal kezdte, hogy megadja rá a 2 év garit, de a magyar szervíz nem veszi át, mert a németországi importőrtől való és nincs hozzá ungarise dokument (a cég régi ismerősöm), ezért nem kezdett még forgalmazásába. Közben és beszereztem már a hozzá való magyar nyelvű leírást.
    Csak érdekes, hogy mekkor az árkülömbség a magyar és a külföldi importőr között. A tapasztalatom pedig azt mutatja, hogy a magyar szervíz sem dolgozik gyorsabban.
    Az viszont tény, hogy az edigitnél akkor sem veszek semmit, ha olcsóbban fogja kínálni (max. ha felére csökkenti az árát) :DDD

    Jelenleg minden fényképezőgép importőr elzárkózik attól, hogy magyarnyelvű dokumentációt adjon ki pluszként a fényképezőgép importőrnek. Ismerősöm ezen felbuzdulva írt egy kedves levelet a nemzetközi importőrnek (Canon), hogy nem tartja elfogadhatónak, hogy a magyar elhajtja az embereket a p*cs*b* - kb. szó szerint. Nyugtázták levelét, pár nappal később felkeresték, hogy tudnak a problémáról, dolgoznak azon, hogy hamarosan elektrónikus formában elérhető legyen a neten mindek termékük magyar nyelvű használati utasítása. - Tök jó, ezen mennyit kell dolgozni?

    Az meg megint más kérdés, hogy egy olyan cég, mint az edigital, aki úton, útfélen törvényt sért, hogyan működhet még mindig. Ha a boltot bezárathatják, akkor egy webshoppot miért nem? Addig amíg a felfüggesztésük tart, addig irányítson át az edigital.hu az fvf.hu-ra :DDD Szerintem 1 nap is hatalmas érvágás lenne nekik, ugyanúgy mint a multi cégeknek - de valamiért egy olyannal sem találkoztam, hogy a tecsóra ki lett volna írva, hogy hatóságilag zárva.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák