Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karvi1

    újonc

    Sziasztok!

    A problémám az lenne hogy novemberben vettem egy videokarit, ami január elejére teljesen meghalt. Visszavittem a boltba, majd azt mondták az ugyintézés 2-3hét. Az idő letelte után felhivtam őket érdeklődve mi is van. Erre azt mondták hogy a bevizsgálás megtürtént, a termék tényleg hibás, és kapok egy ujjat. Aztán mondták hogy kb1hét mulva meglessz a kari. Mivel 200kmre lakom az érintett bolttúl ezért még előtte direkt fel is hivtam őket hogy ott van-e már a kártya, lehet-e érte menni. Azt mondta nincs, de 1,5 úrán belül tutira ott lessz. Felmentem kártya sajnos nincs. És nem tudják kicserélni ugyanolyanra vagy jobbra.
    Gondoltam visszakérem akkor a pénzem, mert nem akartam semmi másra levásárolni a vételárat. Erre a srác azt mondja hogy a 31ezer ft-árt vett kártyámért vissza tud adni 22000ftot. Kicsit megdöbbentem. De egyelőre nem fogadtam el. Az érdekelne hogy mennyit követelhetek, tőlük, esetleg van-e erre valami törvény. Mert mintha valahol olvastam volna olyat hogy 6 hónap után 14%al, és azután 3%/hó-val csökkenhet a a visszafizetés a vételárhoz képest. Érdekel hogy ez hogyan müködik valüjában, és ha esetleg kérdezik hogy ezt honnan vettem akkor kellene róla egy link, vagy valami hogy igazolni tudjam.
    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák