Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Toyota Corolla Touring Sport 2.0 teszt és az autóipar

    lo Némi autóipari kitekintés után egy középkategóriás autót mutatok be, ami az észszerűség műhelyében készül.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davcy

    tag

    válasz Ariadne #762 üzenetére

    Ardien,

    köszi a gyors választ! Csak azt szerettem volna hozzátenni, hogy nem mi írtunk alá akármit is, hanem ők írták alá, hogyha elvisszük a fogyasztóvédelemhez, akkor elfogadják a döntésüket, és cserélik garanciálisan az alaplapot. A kérdés az volt, hogy lehetséges -e, hogy tényleg valami folyékony dolog miatt lett a hiba, vagy keletkezhetett -e valami zárlatos IC-től, vagy akármi mástól. Azt nem akarom, hogy a ráfordított fogyasztóvédelmi díj után csak azt mondják, hogy nem nyert és bucskázik a haver még egy adag pénzt. Ezért tettem fel a fotókat. Tudom nem látszik rajtuk sok, de legalább annyit látni, hogy a ''dugók'' mellett csak akkor mehetett be valami, ha mondjuk egy lavór vízbe rakja az ember, a haverom meg igazán vigyázott rá. Mindenesetre köszi a gyors hozzászólást!

    Davcy

Új hozzászólás Aktív témák