Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz fLeSs #70 üzenetére

    Valami ilyen volt velem is, csak az a baj, hogy nem jártam jól. 60-as IBM-em döglött meg, amit anno 48000!-ért vettem. Mivel én Győrben voltam a gépemmel együtt, a bolt meg Baján, megeresztettem nekik egy telefont, hogy kattog meg néha nem indul meg ilyenek és mit lehet tenni? Voltak rajta fontos adataim is, szóval nem rontottam el csak úgy, magamtól. Ez kb 2 héttel a gari vége előtt volt. A vinyó rendelésre lett hozva, azaz meghozták a nagykerből és másnap átvettem. Mivel ritkán járok haza, a gari lejárta előtt 1-2 nappal tudtam bevinni a vinyót. Bevették, nem adtak cserevinyót, mert nem tudtak, vártam, majd a bevétel után 18 nappal (akkor még élt a 15 ill. 30 napos csere) bementem a boltba, hogy akkor most mi van. Erre azt mondta a gyerek, hogy valahol az országban van a vinyó, nem tudni mikor jön. Erre én azt mondtam, hogy rendben, nekem kell a vinyó, de nem tudok rá többet várni, úgyhogy vételárat vissza! Ekkor a 60-as vinyó 28000 ft volt. Erre a gyerek elkezdte, hogy milyen alapon kérem az árát, meg hülye vagyok meg minden. Erre idéztem neki a fogyvédtől, mire a válasz: ő napi kapcsolatban van a fogyvéddel és ez nincs így. Egyébként a követelésem így nézett ki: 2x80GB és a különbözetet fizetem, ami kb 12000 ft volt. Na mindegy, én kértem a fogyvédtől hivatalos levelet, igazolták az állításaimat, de a gyereknek nem volt elég, úgyhogy bíróság lett a vége. Itt ismertem meg a gyerek igazi énjét: ahol tudott, hazudott és a dátumokkal variált, hogy 15 napon belül mentem be, meg azonnal az eredeti árat akartam, meg a pultra kitette elém a 60-ast és akkor kértem a 2x80-at, amit persze nem tudott 15 napon belül hozni meg ilyenek. Sajna a vinyó nem az én nevemre lett vásárolva, hanem Apáméra, így én csak tanú voltam, de be se hívtak, hanem kiegyeztek 24000! ft-ban. Azóta nem vásároltam ott, pedig szép összeget otthagytam volna és mindenkit lebeszélek az ott vásárlásról. Mindezt azután tette meg a gyerek, hogy Apámmal együtt több, mint 600000 ft-ot hagytunk a boltjában egy nap alatt!

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák