Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vivax

    csendes tag

    válasz Mosqu!to #273 üzenetére

    Válasz Mosqu!to (#258) üzenetére

    Üdv!

    Kb 3 ete vásároltam egy Gigabite NX76256DRH AGP videókártyát a PCLAND-nál...
    Az első alkalommal hogy kipróbáltam elfüstölt!
    A kártya egy már bevált ASUSP4P800E-Deluxe típusú alaplapba került,
    kipróbált és működő alkatrészek közé. Az induláskor már a
    BIOS beállítás közben, kb 1 perc üzem után a képernyő ''zanzás''
    lett, majd a számítógép lekapcsolódott. Ez megtörtént kétszer,
    majd minden kábel és egyéb átellenörzése után a bekapcsoláskor
    sötét maradt a kártya, majd 3-4 másodperc múlva füst, rá 1-2
    másodpercre kis lángnyelv csapott fel a jól látható helyen.
    Visszaküldtem a céghez...nos azóta csak hitegetenek, meg mindenféle kitalált indokokkal húzzák az időt. Nekem is jöttek itt a ''visszakell küldeni a gyártóhoz hogy bevizsgája'' szöveggel... De kérdem én nem tök nyilvánvaló...
    Gondoljunk csak bele mennyi féle cuccot gyárt gigabyte, és mennyit kaphatnak vissza a világból naponta. Nem akarom elhinni, hogy 1-2 percnél többet foglalkozhatnak egy-egy cuccal...ha épp nem burítják bele egy kohóba hogy beolvasszák...
    Akkora kamukat nyomnak...egy hete azt mondták, hogy nem kellett elküldeni, most meg hogy mégis...meg hogy egy csomóval baj volt...most meg hogy nem is...
    Szerintem csak az van, hogy nagyon nem akarják kicserélni! :(((

    Hozzáteszem egy ismerősöm már akkor szívta a fogát, mikor megemlítettem neki, honnan vettem a kártyát...''Csak ne legyen gondod vele...'' volt a reakció.

    Most hogy így utána jártam a dolognak jutottam el ide...jó, hogy itt is ezt olvasom... :W

    Én is kereskedelemben dolgozok (háztartási készülékek) így képben vagyok...de még ezek után is hasba akarnak akasztani... nagyon nem akarom elhinni, hogy ez valóban így megy...
    Kiváncsi vagyok a véleményekre!

    Vivax

    Az arany sárban is arany

Új hozzászólás Aktív témák