Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Ariadne #579 üzenetére

    neeeeeem? :)
    Mindenképpen utánnanézek ezeknek a számoknak/törvényeknek, de addig is, ha bejönnek és keresik, azért az orruk alá nyomom a kormányrendeletek számait, hátha bejön. Ahogyan egyes ellenőrök fel vannak készülve, kizártnak tartom, hogy fejből tudnák, hogy mi merre meddig.
    A mostani folyamatban lévő fogy.védes ügylet is olyan, (hála a te ''tanításodnak'' :R ), hogy általában előre megmondom faternak, hogy mit fog lépni a néni, ha bemegy hozzá. (pl. én már az elején mondtam neki, hogy ez el fog jutni a békéltető testülethez - hát nem igazam lett, sőt, míg ők átnézegették a rendeleteket, én ugyanazt elmondtam neki, igaz az ő kicsit hivatalosabban fogalamazott :DDD )

    Monitor: kiindulok az én egykori problémámból, ott pl. az a gép, amin tesztelték, abszolút alkalmatlan volt a mai monitorok tesztelésére, mert a VGA max. tudott, az 800x600-as felbontás 60Hz-en. Ezen bizonygatta nekem, hogy a monitor márpedig jó. Igaz, hogy én ezt a felbontást nem tüntettem fel neki mint hibásat, csak a felette levőket.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák