Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Ariadne #410 üzenetére

    köszi!
    időközben annyi változás bekövetkezett, hogy leadtam a csereigazolást
    elötte beszéltem az itteni fogy.véd. illetékesével, ő még végig sem halgatott, mikor rávágta, hogy egyszerűen kérjem vissza az árát, mert a csereigazolás erre lehetőséget ad - közöltem vele, hogy sulinetes, akkor elismerte, hogy ez elég nagy probléma :) , javasolta, hogy valami erre illetékessel vegyem fel a kapcsolatot pl .apeh
    felhívtam az educatio ügyfélszolgálatát, ők azt mondták, hogy a mostani rendszerben igazából az csak a lényeg, hogy crt monitor után crt monitor legyen a cserélt termék...
    egyelőre úgy áll a dolog, hogy visszakérem a vételárat, amennyiben nem mutat a nagyker hajlandóságot az általam kért típusra történő cserére...az apeh részét pedig elintézem - azaz faterom, de ő közölte, hogy nem érdekli, visszakapjuk az árát, abból veszünk egy általunk választott crt-t, ami kb ugyanezeket a paramétereket tudja és az apeh-ot leszarjuk

    elvileg ma kell jelentkezniük, hogy mit sikerült tegnap a nagykerrel intézni...meglátjuk

    amint találok egy perfekt angolost, az LG Mo-t bemószerolom az LG Global-nál... a levél magyarul nagyjából kész, tartalmazza az itteni garanciázási procedúrát, a swap-os cseréket-a hozzájuk kapcsoldó problémákat, és a hozzáértésről is írunk nekik...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák