Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaller1

    veterán

    Sziasztok!

    A következő,számomra súlyos problémába futottam bele:

    Adott egy ACER laptop,amit LCD hibával gariztatásra küldtem el a szervízközpontjukba(Acer Czech Republic s.r.o.). Az LCD-nek az volt a hibája,hogy először a jobb szélén végig kb. fél-egy cm-es csíkban foltosodás jelent meg,ami idővel kiterjedt az egész képernyőre,de csak a szélein,mintha keretbe fogná az LCD-t.Ez a foltosodás a szélektől terjeszkedett egyre inkább befelé.A hiba jelentésekor mindezt elmondtam.
    Tegnap kaptam egy emailt,miszerint:

    Árajánlat a megsérült LCD panel cseréjére, amely folyadékkal volt leöntve - garancián kívüli szervizelés

    Az árajánlat a keltezéstől számított 7 napig érvényes. Amennyiben nem kapunk Öntől választ az említett
    időszakban, visszaküldjük Önnek a javítatlan készüléket, és kiszámlázunk bruttó 7000 HUF összeget szállítási
    és kezelési költségként. Amennyiben nem fogadja el árajánlatunkat, kiszámlázunk Önnek bruttó 7000 HUF
    összeget szállítási és kezelési költségként.
    Az Acer Czech Republic nem felelős semmilyen adat- vagy programvesztésért.
    A fizetés készpénzben történik a szállításkor.
    Alkatrészcsere esetén az eredeti alkatrészeket az Acer CZ sajátjaként megtartja. A cserélt alkatrész ára
    magába foglalja a munkadíjat is.
    A nem garanciális javítások során az Acer a hibás alkatrészt megvásárolja az ügyféltől és helyette megfelelő
    (új vagy gyárilag felújított) alkatrészt ad el. A csatolt árajánlat a munkadíjon felül a régi (megvett) és az új
    (eladott) alkatrész közötti árkülönbséget tartalmazza. A csatolt ajánlat elfogadásával az ügyfél hozzájárul a
    hibás alkatrész eladásához és a megfelelően működő alkatrész megvásárlásához.
    Üdvözlettel:
    Acer Service Team

    Az árajánlat pedig ennyi a javításra: Összesen bruttó (19 % VAT) HUF 41,970.00

    Természetesen semmiféle folyadékkal nem volt leöntve az LCD.Segítsetek már,most mit tudok csinálni? :F :O

    [ Szerkesztve ]

    .::> <::.

Új hozzászólás Aktív témák