Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz luciferc #987 üzenetére

    Erről sokat beszélgettem már emberekkel, és jogászok között kb. egyetértettünk abban, hogy elvileg ha a monitoromon kis fehér/fekete/valamilyenszínű világító (vagy nem világító) pontocska, pontocskák vannak, és ez zavar, az jelentheti azt, hogy számomra hibás a monitor. Hiszen lehetséges pixelhiba nélküli monitort gyártani sőt vásárolni is, tkp nincs árkülönbség sem, az adott kupacból tökéleteset vagy pixelhibásat kifogni pusztán szerencse kérdése (sajnos). Ezért én úgy gondolom, hogy sz*rok a cégek által meghatározott ''hibahatárra'', ez engem nem kötelez, szerintem hibás, javíthatatlan, cserélni kellene vagy vételárat visszafizetni. Szerintem és elméletileg.

    Gyakorlatban ragaszkodom a CRT-hez, és olyan TFT/LCD-t tervezek venni, amelyik a lehető legkevesebb hibát engedi, azt hiszem, a Samsungnak vannak olyanjai, ahol teljes pixelhibát nem engednek, viszont alpixel valszeg igen (arról ugyanis nem írnak...).

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák