Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Molyember

    tag

    válasz pusszycat #30 üzenetére

    Persze, ez tiszta sor, az also kategoria gyorsabban avul. Viszont ha 60 ezerert veszel also kategoriat es evente cserelgeted, 3 ev mulva meg mindig csak 180-nal jarsz, mig a kozepkatos egyszerre tesz le az asztalra ugyanennyit. Szerintem ez nem mindegy. Az egyik sokkal megfizethetobb egyszerre, mint a masik.

    Valamint szukseg van az also kategoriara is, mivel ahogy mar fentebb is emlitettek, az elerheto penzmag nincs egyenloen elosztva az emberek kozt. Magyaran vannak csoro emberek, akiknek a keveset fizeto munkajuk mellett ugyanugy kell az okostelefon a maganeletukhoz. Lasd a cikkben szereplo telefont, milyen piacra szanjak. Indiaba, ami finoman szolva is egy visszamaradott tarsadalom, igy a szegenyseg is magasabb. Na, oket vagnad el egy ilyen intezkedessel attol, hogy tarthassak a folyamatos kapcsolatot rokonokkal/baratokkal. Mert azert a percdij meg mindig dragabb aranyaiban, mint havi x GB netet venni.

    De meg ha mindezt figyelmen kivul is hagyjuk, akkor az also kategoria masodtelefonnak is tokeletes valasztas, ha netan a fo telefonodat szervizeltetned kell, ellopjak, akksit csereltetsz benne, osszetorod es a biztositora kell varnod, stb. Ki tud huzni egy olcso cucc a szarbol ilyenkor, anelkul, hogy fel kene adnod barmit is, ha esetleg nem biztositananak csere telefont erre az idoszakra.

    Osszefoglalva szerintem van letjogosultsaga az also kategorianak is. :K

  • Dr.FantastiK

    őstag

    válasz pusszycat #30 üzenetére

    jol mondod ,, vacak gyenge telot venni csak annak eri meg aki nem tud kifizetni egy Normalis , legalabb kozepkategoriat !!

    Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

  • rep3at

    őstag

    válasz pusszycat #30 üzenetére

    Végigolvastam az eszmefuttatást és hát na, valszeg valahol te is tudtad hogy ez flame inkább mint normális hozzászólás de végül is jogod van hozzá.

    Természetesen egy Mercedes vagy mondjuk akár egy kicsit jobb Opel is jobb mint egy Dacia, szerintem ezt mindenki tudja. Hát ne gyártsanak Daciát! - Kiálthatnánk fel. Sőt, olcsó mesterséges anyagokkal teleszórt kajákat se. Ezzel -csak halkan megjegyezném- az a baj hogy ezt egy olyan országban hangoztatni ahol a legtöbb ember minimálbérből él (természetesen maguknak köszönhetik mind, everybody knows) eléggé bicskanyitogató.

    Még mielőtt azt gondolnád hogy magamat védem (kiszólt a lyuk..), egy Note 20 Ultrát használok.

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák