Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pikszel

    őstag

    válasz Drakmusz #85918 üzenetére

    Tényleg nem értem miért írod, hogy ez nem verseny. A Lumiának egyszerűen szeretem a képeit, nem akarom senkire rátukmálni, nem is tettem ilyet. Ha tárgyiasítanám a szívem csücskét, és a fotó témakörben maradok, akkor ez az objektív lenne az. Meg fogom nézni az albumodat, de nálam csak olyan képeket találsz, amiket ide-oda belinkeltem. Mint már írtam is korábban, én a képeimet kinyomtatva tárolom albumban, vagy a falon :)

    (#85916) Francia91: Így van, én sem állítottam mást.

    (#85917) Moz: Az a meddő vita arról szólt, hogy a kollégának nem ment az értő olvasás, és amikor elfogytak az érvei, amik talán nem is voltak, akkor elkezdett durván személyeskedni. Komolyan mondom én éreztem rosszul magam, hogy ki lett innen tiltva. Erre te is elkezded ezzel a pró, meg mindent is jobban tud szöveggel. Nem vontam kétségbe a segítő szándékod, sőt úgy gondolom, hogy a másik topikban normális hangnemben tudtunk beszélni egymással, itt tört el valami azzal, hogy egy képre, ami láthatóan HDR módban készült, és nem volt túl jó a minősége, arra azt írtad, hogy a HDR segített volna. Ezt én kétségbe vontam. Már látom hiba volt. És tényleg sajnálom, ha visszatetszést vált ki az, hogy le merem írni, hogy kompetens vagyok a témában. A HDR+-ra rákerestem, nem találtam, kaptam linket elolvastam, hamut szórtam a fejemre, és még ezek után is sajnálsz a stílusom miatt. Tégy szíved szerint. Én már nem leszek más és nem is akarok más lenni.

    Béke mindenkivel. Őszintén.
    :R

    „Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Új hozzászólás Aktív témák