Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    Egyébként mindenki a saját portékáját dicséri,ez már csak ilyen.
    Én személy szerint nem látom olyan rossznak ezeket az alma képeket,bár tény hogy vannak erősebbek.
    De az álláspontom továbbra is változatlan,nagyon megállt a fejlődés.Ezért is engedtem el az egész telefonvásárlási kérdést,teljesen felesleges ezen agyalni......
    Ha most elkezdem nagyítgatni a Mate 10-es képeket,azt mondom hogy de jó!!Eladom az enyémet,és már csak 160ezret kell rádobnom egy kicsivel jobb kameráért.
    Most nem leszek valami népszerű,de ezek az összehasonlító tesztek is teljesen feleslegesek.Vedd az újabbat,ennyi.A Facebookon ott van a Huawei galéria nevű csoport,érdemes belenézni hogy miket töltenek fel.....
    Ha már Ricardo felhozta az S6-ot példának,mire nem elég az konkrétan?Igaz már azóta van jobb esti produkció,szintén egy rahedli pénzért.
    Csak érdekességképpen,beraktam az albumomat a kezdő fotósok digitális képeihez.Pozitív véleményeket kaptam,a két éves készülékemmel készített képekre.
    Na ennyit számít a technika,mégis minden évben eljátszuk a nagy csodát újra és újra.Most már minden van,szimulált blende állítás,mesterséges intelligencia fotózáskor,portré mód stb.
    Nagyobb szenzorok még véletlenül sem...
    Ha valaki érzékenységét esetleg érintette az írásom,akkor ezúton kérek elnézést!:)

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák