Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz marcell2015 #64932 üzenetére

    :D Engem aztán nem sértettél meg, csak zavar mikor ilyen hülyeségeket hord össze valaki. Mondjuk az Apple telókra adott 1 év garancia mindent elárul mind a cég hozzáállásáról mind a termékek minőségéről. Kb minden típusra volt valami szép széria hiba is a rendszeresen főleg új főverzióknál előforduló szoftveres bakik mellett is. Ezek sem csoda eszközök, csak túl vannak hype-olva. Az S7-es megjegyzésedre meg annyit, hogy láttam már SE-n nem induló kamera szoftvert, 6S-en fel nem vehető hívást, bootloop-ba került 1 napos i7-et stb. stb. Attól, hogy neked nincs vele bajod nem azt jelenti hogy nem léteznek problémák... Különbség annyi, hogy android-os telefonokból jóval több típus van mint iPhone-ból, különböző gyártó által módosított szoftverrel, így választhatsz jobb illetve rosszabb szoftverrel is telót (Az S7 mellett azért van még opció...)

    A belenagyítós dolgot meg totál feleslegesen túldramatizáltad, szerintem elég egyértelmű volt mire gondoltam... De hát van aki imád értetlenkedni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák