Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz marcell2015 #62009 üzenetére

    Az a 'rettentő nagy torzulás' szvsz az összes nagylátószögű fényképezőnél megvan. Találkoztam vele valódi fényképezőn is, gondolom az ilyen 'rizsszemméretű hokioptikákon' jobban előjön. Enyhe nagyításnál eltűnik, vagy javul, persze ez digitálissal nem ugyanaz mint optikaival. Ettől nagyobb hibának látom amit vagy a G4 vagy a G5 telefonoknál láttam (és néha Samsungnál is), hogy a képek széle mosott, szellemképes, ocsmány. És ugyanez szintén megtalálható a rendes fényképezőgépeken is, Canonnál is láttam, ami szintén a 150e+-os kategóriába tartozott.

    (#62016) marcell2015, nem, nem csak te látod, én is látom :) Csak azt akartam mondani, hogy ez nem gondolom, hogy az S7 egyedi hibája, hanem inkább a nagylátószögé. Persze az is lehet, hogy mégis én tévedek, és tényleg az S7-nél hibáztak valamit, vagy ennél a telefonnál jobban előjön, nincs kizárva :) Az is lehet, hogy az álló formátum miatt (ha jól látom az) jobban kijön, kíváncsi lennék egy 'normál' állásban készített képre is ugyanonnan.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák