Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • natë

    nagyúr

    válasz Aryon87 #61126 üzenetére

    Na, megnéztem laptopon a fotókat. Nincs velük baj, egyszerűen össze-vissza kattintgatsz, sokszor szemben a nappal, vagy oldalt neki, téma és koncepció nélkül. Ezzel sem lenne akkora gond, de még elő sem szűröd a fotóidat, hanem feltöltöd ide válogatás nélkül a komplett pakkot. Olyan, mintha magad akarnád lebeszélni/lebeszéltetni a Mate-ről.
    Aztán persze ezekbe a fotókba belenagyítasz és a rossz szögek, fényviszonyok miatt homályosnak, életlennek látod. Össze-vissza ugrálsz a sw verziók között, mintha azon olyan sok múlna. Elárulom, nem fog.
    Töltsek fel neked tré minőségű képet S7-től? Vagy 6P-től?
    Ezek mobilok. Ne várd, hogy álleejtő minőséget fogsz kapni 100000x-es nagyításon. A Samsungok is addig awesome-ok, amíg nem zoomolsz a fotókba. (A Samsung fotókba viszont senki sem zoomol, mert megnyitva monitoron éles és harsány, elviszi a szemet és az agyat ;] )
    Próbálj már fotózni kicsit, ne csak végigrohanni a városon és mindent lekapni. A tehetséggel születni kell, én sem fotózásban vagyok jó, de legalább szűrd az elkészült alkotásokat.
    Nem bántani akarlak, de így soha nem leszel elégedett.

    Peace. :R

    (#61167) WiZARD : nincs AKKORA nagy difi, pláne makróban. Egy Doogee-t berakhattál volna még melléjük :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák