Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-18 18:51:23

Mobilarena

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#551) AS

AS
(PH! félisten)

Ebben már nincs, rezeg csong egyszrem mp3 háttérben fut, java feltöltés szoval szuper. :)

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#552) AS

AS
(PH! félisten)

Esetleg ilyen telom lesz, ami nem biztos, anyigiktol füg akkor majd leszkép özön, :)

(#553) Atombalu válasza AS (#552) üzenetére

Atombalu
(senior tag)

Mintha eddig nem lett volna képözön ... :Y :D

iPhone 5

(#554) Sirandrish válasza Atombalu (#548) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

jah tényleg...elirtam:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#555) Sirandrish válasza Atombalu (#550) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

hiányosság minden teloban van..épp ezért tud ilyen rohamosan fejlődni a telekommunikáció..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#556) Sirandrish válasza AS (#551) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

rádió van benne? mert a samu azt általában hajlamos kihagyni a 100K-s teloiból is.

(#557) AS válasza Sirandrish (#556) üzenetére

AS
(PH! félisten)

Minden van benne fm rádio is, digitális erösitő zenéhez, névegykártya szkener. 3g-s.
stb..

(#558) Sirandrish válasza AS (#557) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

és mennyi lesz az induló ára? az lehet ár tudni?

(#559) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Képeket (is) linkeljetek, legyetek szívesek!
A párbeszédet a készülékekről a megfelelő topikban folytassátok, vagy privátban.
Köszönöm.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#560) kezdő

kezdő
(senior tag)

Friss Nyáregyházán a VB.-n készült kép:

D750

[link]

(#561) Sirandrish válasza kezdő (#560) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

nem rossz..ésén még a kamera miatt nem akartam D750et venni...telon olyan pixeles a kép..athittem hogy olyan gépen is de látom hogy nem:))

(#562) AS

AS
(PH! félisten)

Samsung z710 kérdésekre itt válaszolok :)
[link]

(#563) Sirandrish válasza AS (#562) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

irtam oda:)

(#564) kovsol

kovsol
(PH! félisten)

hát rakok fel énis párat
és aztán nem röhög :B

SE P800 VGA kamera:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#565) kovsol

kovsol
(PH! félisten)

bocsi ezt az elöbb kihagytam :B
telón rajzolt képek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[Lhttp://kepfeltoltes.hu/060508/NewPasteImage5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][/L]
bár lehet nem illik ide anyira, de ilyet is lehet vele :R

(#566) Sirandrish válasza kovsol (#564) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

p800? huh régen hogy szerettem..szép fénybe elég türhető képeket csinál egyébként..majd akkor is próbáld meg:)

(#567) kovsol válasza Sirandrish (#566) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

tudom én azt :DDD

(#568) Sirandrish válasza kovsol (#567) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

akor jó..amugy egy jó telo csak ne közlekedj nyomkodás közben:DD

(#569) kovsol válasza Sirandrish (#568) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

még szerencse, hogy becsukott flippel is lehet használni és így elérhetem könyen menet közben is az alapfunkciókat

(#565) kovsol -re azért pont a P4 es logo-t rontottam el ;] (futottam programozás zh -ra)

[Szerkesztve]

(#570) Sirandrish válasza kovsol (#569) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

hát ezaz..pont z a baj hogy csak az alapfunkciókat lehet elérni..de tény hogy jó teló:)

(#571) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Akkor mégegyszer megkérnék mindenkit, h. képeket (is) linkeljen, vagy ne szoljon hozzá -főleg téged, Sirandrish.
Köszönöm.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#572) Sirandrish válasza Viktor0610 (#571) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Főleg engem...köszi a megkülömböztetést....
[link]
[link]
[link]

(#573) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hadzsime..Jacukujova..jema D600 powaa Vga Fűlbuntás kámon-->
[link]
[link]

(#574) Dig

Dig
(újonc)

No pár kép a W900i-vel, többnyire sötét képek, de hamarosan megyek vele ''terpre'' és azokat is megmutatom. :)
Az erkélyes képnél nem töröltem meg a lencsét, de azért megmutatom, hogy zsírosan ilyen a kép!

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Első körben ennyi. :)

(#575) RadeonExClÛB válasza Dig (#574) üzenetére

RadeonExClÛB
(tag)

Nagyon jó képeket csináltál a legjobban a Kavicsos tetszik. :R
Hát igen nem hiába a SonyE. vannak mostanába a legütősebb kamerái.

(#576) legiaap

legiaap
(PH! félisten)

Én Samsung párti vagyok és azt mondtom jön még kutyára kamion.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#577) Ricardo válasza jerry311 (#28) üzenetére

Ricardo
(Topikgazda)

Nekem nem jön be a link

(#578) canniball válasza Ricardo (#577) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Elég régi már a post, lehet azóta törölte a képet.

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#579) Ricardo válasza canniball (#578) üzenetére

Ricardo
(Topikgazda)

Elnéztem :B
Nem vettem észre hogy az első oldalon vagyok :B

(#580) ToRR3nt3

ToRR3nt3
(őstag)

Ez Samsung D500-zal lett lekapva:[link] Nagyon finom volt! :)

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#581) kaller1

kaller1
(PH! nagyúr)

Pár érdekes makró K750-nel:[link][link][link][link]

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#582) canniball válasza ToRR3nt3 (#580) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

''Bibi! A kép nem található, vagy nincs hozzá jogod.'' :U

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#583) RadeonExClÛB válasza kaller1 (#581) üzenetére

RadeonExClÛB
(tag)

Nagyon szép képeket csináltál :Y . Ezeket a képeket kellene megmutatni egypár emberkének aki elvan ájulva d600-tól meg a társaitól.
Majd holnap én is nyomok fel egypár képet a k750i-ről.
A pókos képet lehet jobb lett volna ha kicsit messzibről fényképezel ''1cm'' mert nem tudott a teló jól fókuszálni a pokicára.

[Szerkesztve]

(#584) kaller1 válasza RadeonExClÛB (#583) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Köszi... :R A póknál sajna csak egy képre volt lehetőségem,mert megíjedt és fedezékbe vonult... :D

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#585) ToRR3nt3 válasza canniball (#582) üzenetére

ToRR3nt3
(őstag)

Na és most? [link]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#586) canniball válasza ToRR3nt3 (#585) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Most o.k. Guszta. :)

(#587) ToRR3nt3

ToRR3nt3
(őstag)

Itt egy másik U.azzal a mobillal: [link]
Háttérben az Adriai tenger. De jó volt ott. Jobb mint itt rohadni az irodában.

(#588) RadeonExClÛB válasza ToRR3nt3 (#585) üzenetére

RadeonExClÛB
(tag)

Ez mivel készült gondolom valami Samsungal esetleg v200-al :C .
Jó kép lenne ha látnák is valamit belőle de azért ne hasonlítgassunk egy 1.3mpixeles(d500) kamcsit egy ''csúcs minőségű'' :R (K750i)2mpixeles telóhoz a saját kategóriájában jó mert az biztos hogy a k608i-né jobb képet csinál meg 6230inél is.Sztem.
A poharas az jó kép lett. :R

[Szerkesztve]

(#589) canniball válasza RadeonExClÛB (#588) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

[link] :U

(#590) legiaap válasza RadeonExClÛB (#588) üzenetére

legiaap
(PH! félisten)

Héjj gyevek!
Ki akar itt hasonlítgatni???
Szerintem te kezdted el ezt a''ne hasonlítsuk össze K750i-vel''
És különben is már a t...köm ki van a K750i-vel! :(((
Mi van az a menő???
Van nála jobb is.

(#591) ToRR3nt3 válasza RadeonExClÛB (#588) üzenetére

ToRR3nt3
(őstag)

Melyikből nem látsz semmit? Megint xarul linkeltem?
Igen D500, ahogy megvettem rá egy hónappal kijött a D600 2Mpixel. Inkább várni kellett volna...
A K750 inkább a D600-zal 1 kategória...
Én elégedett vagyok a minőséggel, úgyhogy eseményekre külön gépet nem is viszek. Amit ez csinál nekem bőven +felel.

[Szerkesztve]

(#592) legiaap

legiaap
(PH! félisten)

Ja meg a másik dolog.
Én nem nevezném már a K750i-t csúcsminőségnek.
(Nem azért mondom mert D600 rajongó vagyok,mert már az se csúcstechnika.)

(#593) RadeonExClÛB válasza legiaap (#592) üzenetére

RadeonExClÛB
(tag)

Nem azt mondtam hogy a teló csúcskategória(technika) hanem 2mpixeles gépekhez képest csúcskategóriában van mert azér nem egy rossz kamerája van.Abba hagyom ezt a hasonlítgatást van aki ezt szereti van aki a d600 engem annyira nem érdekel anyagban a d600-job mint a k750i nem lehet összehasonlítani a kettőt van ameliyk ebbe jobb van amelyik abba.
Akinek eddig is Samsung telója volt a d600 az neki a legkirájabb.

(#594) ToRR3nt3

ToRR3nt3
(őstag)

Ezt [link] nézzétek meg! Szerintem nagyon jópofa. :)

(#595) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

szerintem ne nagyon dumágassatok max ug ha csatoltok egy két képet mert a mulkoriban eg y MOD mondta hogy cucc van..csak szoltam...

(#596) AS

AS
(PH! félisten)

Azért véleményt lehet nyilvánitani, hogy de szép de xar, de jó stb.

Hamarosan én is rakok fel képeket.

De már ugy rávagyok katanva a D900-ra ;]

(#597) ToRR3nt3

ToRR3nt3
(őstag)

[link]

(#598) Sirandrish válasza AS (#596) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

szerintem pont az az amiből elege lett hogy mindenki mindenhez..''de szép kép'' meg ilyesmi..de nekem mindegy...

(#599) AS

AS
(PH! félisten)

Déhatszzalzsal készült kép
D600-al készült kép: :D
[link]

(#600) legiaap válasza AS (#599) üzenetére

legiaap
(PH! félisten)

:C

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.