Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWehun

    tag

    válasz #18001664 #54946 üzenetére

    Nyilván, fotós topikban vagyunk, gondolom nem azért akar ilyen telefont venni az ember, hogy ne akarjon vele jó képeket csinálni, viszont ha a maximumot akarja kihozni belőle ahhoz kell a RAW, főleg úgy, hogy 1-2 kép után én is látom mennyivel másabb és mennyivel jobban ki lehet hozni a jót a kamerából, amiről azt hittem egy szar. :D Pár hsz-szel feljebb azt írtam, hogy P9et ajánlom és pont a RAW miatt, mert gondoltam fényképezésre kell leginkább, ha itt kérdezi, viszont én még most is H8-at vennék ha újra vennék telefont. Kérdés, hogy kinek mennyire éri meg a felár és az a "kis" plusz, amit tud. H8 topikban beszéltek is erről, hogy valószínűleg direkt nincs benne, mert ha tudná a Honor is a RAW-ot akkor sokkal kevesebben vennének P9-et, aminek azért van némi alapja. Nyilván a P9 fém ház meg stb, na de ebbe már ne menjünk bele. :D
    Abból kiindulva, hogy a Honor6-om android 4-ről android 5-re váltva kapta meg a time lapse funkciót, bízom benne :D de fogalmam sincs megmondom őszintén! nagyon-nagyon reménykedem benne!

    *Aryon87, asszem a 4gigás P9 csak kínai piacos, a videóra meg azért nem mondanék semmit, mert szerintem ekkora különbség nincs a kettő között, meg néhol mintha szándékosan csináltak volna P9-el rossz képet. :D fura

    *Burt1793, hát akkor viszont meg nem kérdés, a választás, ha a RAW nem lényeg :)

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák