Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz eladogeppc #50834 üzenetére

    Ha jó akkuidő fontos és nem Telekomos az interneted a Redmi 3 note pro-t ajánlanám (B20 giánya ott fájó, mert a Telekomnál vidéken elég sok helyen nem építették ki a 3G-t sem, nagyon sok fehér folt van ott: [link]) 65 ezerét ajándék 4000-es akkuval és snapi 650-nel és elég jó a kamera. Vagy a Oneplus 3-at ha lehet kapni 125-ért, ide feltöltött valaki képeket az is elég jó kamerával rendelkezik plusz amoled a kijelzője: [link]. Korábban ajánlották: Nexus 5x nexus 6P ezek is jók. Én samu helyett inkább ezeket venném főleg hogy a frissítéseket erre optimalizálják, nem kell izgulni ha jön egy új frissítés.

    A Samu 7 szerintem kamerában bár nem rossz inkább egy jó erős átlag. Szerintem visszalépés a Samu 6-oshoz, de még az Samu 5-höz képest is. Az összehasonlító tesztek egy része fizetett reklám, a samunak van erre pénze bőven. És sok függ attól is hogyan súlyozzák a tesztben a nappali, éjszakai, makró képeket. Szerintem a nappali a legfontosabb kb 70-80 %-ss súllyal kéne hogy essen, legalábbis nekem ez a legfontosabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák