Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Mindenki ...

    Hát nem tudom srácok nekem sem volt a Samu soha a szívem csücske viszont amit most felmutattak az egyszerűen minden eddigi megoldáson túlmutat, nem vagyok egyik márka "fan" sem viszont most vajuk be őszintén a Samu tényleg oda tette magát és ezt most nem azért mondom mert ilyen telefonom van, hanem azért mert tényleg nagyon jó, tudom lehet most sok embert megbántok de végre úgy érzem hogy elérték az Apple szintjét (sőt még túl is szárnyaltak rajta) végre megvan a prémium anyaghasználat ami szerintem az iPhone 6 -tól is sokkal jobb, eszméletlen gyors az egész laggokal még nem nagyon találkoztam (pedig Nexus telefon is volt) kijelző egyszerűen gyönyörű, kamera + videó brutálisan jó, üzemidő nagyon jó, ilyen hűvös telefonom még nem volt (soha nem éreztem még langyosnak sem) 24 hónap prémium garancia a lehető legjobb, ráadásul mikor Nodika88 telefonját (Note 4) cserélték, egy kicsit beszélgettem a szervizessel és már ők is úgy állnak a dolgokhoz hogy nem nagyon javítják a telefont, sokkal egyszerűbb ha kicserélik egy új telefonra (végre ezt is elértük) szóval itt van még a feleségemnek az S4 (i9506) telefonja de tényleg nem lehet összehasonlítani az S6 -al mert teljesen más az egész, mintha nem is ugyan attól a gyártótól származna a két telefon, szóval hatalmas piros pont a Samunak végre felnőttek a nagyokhoz, pozitív csalódás az egész :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák