Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz kengyel #38471 üzenetére

    Azért vettél egy alphát, hogy eladd a 930-at? :F
    Amúgy 4:3as képeket csinálj sztem. Most lőttem pár képet, direkt kikapcsoltam a kis klip készítést, de mégis csinált...

    Az idő nagyon ködös volt, szóval úgy nézzétek a képeket, nem használtam állványt, fotózni se tudok, automatán volt.
    De ezeket a képeket nézve, szerintem is szar a kamera vagy a szoftver vagy mindkettő. Bár nem zavar, mert ilyen képeket nem telefonnal kell készíteni, sőt, érteni kell a fényképezéshez még akkor is, ha drága fényképezőgép van a kézben. Volt pár nagyon durván szar kép, amiket inkább nem raktam fel ide nektek. :D Lehet, hogy a ködös idő miatt szenvedett ennyire szegény, ha kisüt a nap, akkor is kipróbálom. Én maximum beltéri, közeli képeket csinálok a telefonnal, 5 MP-ben, szóval nem igazán zavar, hogy nem olyan jó minőségű. Van egy-két kép, ami HDR-rel készült, pl az ami egy turista jelzésről (makk) készült és az ég sötétebb kék színű. A másik nem HDR-es.
    A ködös rétről készült kép nagyon ijesztően gyenge minőségű, gyenge idegzetűek meg se nézzék. :D

    [link]

    A közeli képek viszont nekem tetszenek.

Új hozzászólás Aktív témák