Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Quasi_modo #27953 üzenetére

    Nem hiszem hogy direkt volt, hisz te is itt vagy a fórumon. Véletlenül sikeredett be neki. Megértelek, de azért nem kell úgy azonnal lerohanni a másikat! :K (főleg ha 808 tulaj :D ) Majd fog nyilatkozni! (Mehetett volna előbb egy levél privátba neki, Nem!!!)

    (#27971) BobTail: Nem, a lepke nem az enyém. Szerintem itt valami félreértés lehet. Ne bántsuk szegényt. Véletlenül rosszat töltött fel. Izlése egyébként van. Megfordult a fejemben, hogy én is örülnék egy hasonló felhős fotónak, főleg most. Felhő rendel. :)

    A kulcs már körvonalazódik a fejemben, de nem biztos hogy kivitelezhető lesz, illetve verés nélkül megúszom. :D

    (#27973) toto0569: Ezt hogy érted? Nézzem át az arhívumomat? Egyébként a lepkének eléggé be van égve a szárnya. Nem tartom valószínűnek hogy én, aki szeretek dicsekedni a fotóimmal felraktam volna. ;] Vagy ha mégis nem hagyott nagy nyomot. Mindenesetre én nem vádolok senkit.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák